JANHOL - POMOC DROGOWA

POMOC DROGOWA KRZESZOWICE

SERWIS

Gmina Krzeszowice, położona jest pomiędzy aglomeracjami: krakowską i śląską, wyróżnia się urozmaiconym krajobrazem. Znajdują się tutaj jurajskie dolinki, malownicze grupy skał wapiennych i rozległe lasy.

Znaczna część gminy Krzeszowice leży na terenie Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Wśród powulkanicznych pagórków kryjących w swych wnętrzach agaty, porfiry, diabazy, dolomity, tuf oraz czarny marmur; w barwnych (szczególnie jesienią ) lasach; nad pięknymi strumieniami, znaleźć można rzadkie, chronione rośliny i zwierzęta.

Krzeszowice to miejsce, gdzie rozpoczynają się szlaki piesze, rowerowe i dydaktyczne. Regjon jest bogaty w liczne zabytki historyczne, spośród których najczęściej odwiedzane są: Sanktuarium Matki Boskiej Szkaplerznej w Czernej, drewniany kościół w Paczółtowicach i ruiny zamku "Tęczyn" w Rudnie. Na turystów oczekuje 7 gospodarstw agroturystycznych, które oferują zróżnicowany program i możliwość poznania regionalnych potraw i zwyczajów.

Przez gminę Krzeszowice przebiega droga krajowa nr 79 w kierunku Trzebini, będąca alternatywą dla płatnej autostrady A4.

Na tym terenie działa nasza pomoc drogowa (Krzeszowice).

strona główna | pomoc drogowa krzeszowice | wstecz

 
Transport samochodów masie całkowitej do 3.5t

Holowanie pojazdów

Laweta dla samochodów sprowadzanych

Awaryjne otwieranie drzwi

Drobne naprawy na drodze

Pomoc drogowa Krzeszowice
 
783 777 666 781 777 666

© 2009 JANHOL design: webdesign kraków